Çok Bağırıyor

Therumeysa

Çok kedi baktım ama böylesini görmedim son kedim sürekli kızgınığa giriyor ve sürekli bağırıyor apartman inliyor uyutmuyor ders çalıştırmıyor bir yaşından önce kısırlaştırmak istemiyorum sorum şu her bağırdığında kızsam susmayı öğrenir mi yoksa kızarak hata mı ederim sonuçta hayvan istemeyerek yapıyor

1 CEVAP

aleyn

kediniz kaç aylık, kızarak hata etmek bi yana bi sonuç da alamazsınız, zaten kızgınlığa girdiği halde çiftleşmesine izin vermemek strese sebep oluyor, bunu artırmış olursunuz sadece.. erkek değilse 1 yaşına kadar beklemenize gerek yok..