Kedimin Burnunda Yara

guloruc

Kedimin burnunda aniden yara çıktı. Bazen fotoğraftaki gibi şeffaf su damlası oluyor iltihap gibi, neden olmuş olabilir..Ayrıca paranoyaklık yapmış da olabilirim ama bugün baya durgun geldi gözüme.. Dün iğne olmasını istemedim ikisi bir arada olan iç dış parazit ilacı akıtmıştı veteriner ensesine. Geçen haftada eve aldığım sokak kedisi oldu iyileştirmek için. Bunlardan dolayı olmuş olabilir mi? Geçirmek için ne yapmam lazım?

( strese yatkın, her stres dönemi rahatsızlandığı için veterinere üst üste götürmek istemiyorum, ne zaman bir şey paylaşsam getir bakalım diyor )

5 CEVAP

guloruc

Çarpmadı:( bugün 5 katı arttı burun yarası tamamen soyuldu deri kanseri gibi görüntüsü var.. Cesaret edip götürdüm hekime.. veteriner mantar dedi ancak güvenemiyorum. Bu kadar hızlı derinleşebilir mi mantar?krem falan da vermedi 3 gün antibiyotik iğne tedavisi başladı

esmaaa1

Bir yere sert çarpmış olabilir mi acaba pek bilgim de yok açıkçası

esmaaa1

Hiç yaşamadım ama bu durumda veterinere güvenmek en mantıklısı umarım iyileşir :((

Yanık su topladığında bu şekile benzer bi hale geliyor bazen acaba burnunu sıcak biyere temas ettirmiş olabilir mi

Yumosi

mantar gibi görünüyor bence de.