La Vital Kedi Maması

merhaba. Kedim 3 yaşında ve kısır. 10-15 günlükken sokakta bulmuştum o günden beri felicianın tüm serilerini kullandım. La vital kedi mamasını gördüm acaba felicia yerine alınırmı

3 CEVAP

salihaondag8

Bende mystic kullanıyorum kedim erkejkkısır ve yetişkin oda iyi marka yani tercih ederseniz içeriği güzel ve fiyatida uygun yani petlebide bu siteden alıyorum 1.50 kilosu 100 lira isterseniz ona bakın somonlusunu kullandım ben kediniz somon seviyorsa deneyebilirsiniz lavital markaya gececem bende şimdi birde purina one markasi var ikisini kullanıp deneyecem mystic güzel bir marka ama kedim severek ve iştahla yemedi somonlu mama pek sevmediği için ama kedime iyi geldi içerik tüy bakımından size öneririm purina onede lavitalde deneyebilirsiniz ama ilk mystic markayı öneririm içeriği dshs güzel hani vrnfe lavital ve purina one markalarinifa deneyip mystic lavital ve purina one markalarini dene aşamasındayım ona göre kedimde bir markayla devam edecem inşallah

salihaondag8

Çok seçici bir kedi olduğu için pek mama begendiremiyorum o yüzden demeye feneye görüp ona göre harekrt ediyim dedim sizinfe kullandığınız uygun fiyatlı güzel icerikli mamalar varsa paylaşırsanız bana yardımcı olursanız sevinirim mama konusunda pek secemiyorumda ilk kedi bakıyorum bir senedir o yüzden yani çok tecrübeli değilim çok üst sevoye mamalrda alamıyorum okumuyorum çalışmıyorum ailem harçlık verip destek oluyorlar benfe o şekilde kedimebbakmaya çalışıyorum yani uygun kalitrli güzel icerilli mamalr alıp deneyip Kedimi beslemeye çalışıyorum

Palyaco

Lavital kisir iyi saglikli mama uygun fiyatlı alınabilecek mama ilk 5içinde saten mamalarda