Kedim Çişini Taşıma Kabına Yaptı Yolda

dudukiz

kedim 5 saatlik yolculuğumuzda taşıma kabına çişini yapmış arkadaşım tutması lazımdı dedi sizce normal mi yapması

3 CEVAP

Lokumcukk

Normalde evde olsa tuvaleti olmasa beş saat tutabilir ama yolculukta zaten strese giriyor korkuyor O yüzden kaçırması çok normal birde beş saat çok uzun bir süre çok normal yani

esmaaa1

Bence de normal o stresten tutamamış olabilir 5 saat kısa bir süre değil

Rgms

Ben veterinere giderken bile taşıma çanta içlerine yetişkin / bebek alt açma bezlerinden seriyorum. Marketlerde satılıyor canpet falan. 10 tanesi 45 TL. Hayat kurtarır.