Köpek Sahiplendirme

Raubeyaz

𝙎𝘼𝙃𝙄𝙋𝙇𝙀𝙉𝘿𝙄𝙍𝙀𝘾𝙀𝙂𝙄𝙈𝙄𝙕 𝙀𝙑𝘾𝙄𝙇 𝙃𝘼𝙔𝙑𝘼𝙉 𝙄𝘾𝙄𝙉 𝙃𝙄𝘾𝘽𝙄𝙍 𝘼𝙎𝙄 𝙑𝙀 𝙈𝘼𝙎𝙍𝘼𝙁𝙄 𝙄𝘾𝙄𝙉 𝙐𝘾𝙍𝙀𝙏 𝙏𝘼𝙇𝙀𝙋 𝙀𝙏𝙈𝙄𝙔𝙊𝙍𝙐𝙕! 𝙆𝙀𝙎İ𝙉𝙇İ𝙆𝙇𝙀 𝙐𝘾𝙍𝙀𝙏𝙎𝙄𝙕

Ares 1 yaşına yeni girmiş uslu bir çocuk.
Erkek arkadaşım yurt dışına gideceğinden dolayı bakacak kimsesi yok, bu yüzden sahiplendirmek zorundayız.
Öncelikle Ares'i tanıyalım;
• Yurt dışında üretilmiş blue rengi özel bir ırk.
•Scr ve Akg kimlik belgesi var.
• Aşıları yapıldı, çip takıldı, kısırlaştırıldı, TC orman bakanlığına kayıtlı yasallaştırıldı.
• Temel eğitimleri biliyor.
• Aile ortamında büyüdü.
• Çocuklarla, köpeklerle, diğer insanlarla arası iyi.
• Adı kimlikte Hector fakat biz Ares koyduk ve adına duyarlı oldu.
• Saldırma, ısırma, havlama huyu yok.
• Tuvalet eğitimi var hatta gerektiği zaman fazla bile tutuyor.
• Irkı gereği baskın karakteri var o yüzden sizin itaat eğitimde sabırlı olmanız lazım.
• Sol parti sağ pati veri anlıyor.
• Yemek yemeden önce , gel , bekle, afiyet olsun demenizi bekler.
• Çiğ tavuğa ve yumurtanın her haline alerjisi var İshal yapar.
• Ev yemeği, kuru mama ,yaş mama her şeyi yer.
• Ağızlığa alışkın.
Ares'i sahiplenmek isteyende şartlarımız;
• Sözleşmeli verilecek.
• 18 yaş üstü Ailesi ile yaşayan tercihen evli.
• Evde bakılması en büyük şart.
• Kesinlikle bekçi köpeği olamaz.
• Gerçekten ciddi olanlar yazsın.
• Fotoğraf video takibi bir süre yapacağız.

Sözleşmede diğer şartlar yazıyor.
ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRME yapacağız.
İletişim: 0544 953 6127 kemal Aydoğan
Kocaeli/çayırova

3 CEVAP

Superisi814

Merhaba,
İnşallah emin ellere kavussun..Kolaylıklar dilerim sürecinizde...
Beğeni ve yorumla göze çarpan..
Yavrum pek güzel, kaderi kendindem güzel olsun..

Raubeyaz

İnşallah

Raubeyaz

Beğenip üste çıkmasını sağlar mısınız?