Yaş Mama Sorunsalı.

emeleker33

pro plan mama kullanıyorum, kuru mama olarak. fakat arasına yaş mama da katıyorum. (5 yaşlık dişi) haftada 1 defa vet plus jöleli yaş mamayı tek öğünde veriyorum ve bayılarak yiyor fakat hemen bir kaka da ishal gibi oluyor. bu durumu yaşayan var mı?

5 CEVAP

BiciriginAnnesi

Vet's plus yaş mamadan çok çektik
Sürekli ishal halindeydi ,en sonunda da enfeksiyon çıktı jöleli yaş mamaları pek tavsiye etmiyorum vet hekimler de tavsiye etmiyor tamam iyi marka vs ama kedilere pek iyi gelmiyor uzun zamandır bu markanın yaş mamasını almadım tövbe ettim ,özellikle küçük olan kedilere jöleli yaş mamalar iyi gelmiyor sadece vet's plus yaş mama da mı bu sorunu yaşıyorsunuz yoksa başka markalarda da mı bu sorun var ?

stellabennett

bir konserveyi tek seferde yiyorsa fazla geliyor olabilir

kibatarcin

Yaş mama olarak belirttiğiniz marka 10 üzerinden 10 verilecek bir mama değil açıkcası.Bizim çocukta mide sorunları olduğu için çok dikkat ediyoruz.Bozita,N&D,Animonda,Exclusion gibi markalar kullanıyoruz bunlar hiç dokunmuyor tavsiye ederiz.

emeleker33

Probiyotik başladık. Bakalım ne olacak

Yumosi

yaş mamada benim kedilerim de benzer tepki verebiliyorlar, ben Felix i öneririrm ya da Animonda.