Brit Care Sunny Vs Royal Canin Hair Skin Vs Brit Care Hair Care

Tüy dökümü çok fazla var kedimin. Mevsim geçişleri haricinde de çok fazla tüy döküyor. Her gün düzenli olarak yaklaşık yarım saat tarıyorum ancak dökülmeye devam ediyor. Şuanda Felicia somonlu (kısır olmayanından) kullanıyorum. 1,5 yasındaz kısır ve dişi. Smokin cinsi ve tüyleri birazcık uzun. Brit care sunny, brit care hair care ve Royal canin hair skin arasında kararsız kaldım. Özellikle brit care sunny hakkında çok yorum bulamadım

1 CEVAP

Sitede bir sorun olduğundan fotoğraf ekleyemiyorum