İkinci Kedi Seçimi Nasıl Olmalı

Akkartal

Arkadaşlar benim kedim dişi 1.5 yaşında kısırlaştırıldı sokaktan 2. Bir kedi almak istiyorum dişi kediler dişilerle anlaşamaz diye duymuştum bu doğru mu ?yoksa erkek kedi mi almalıyım şimdiden teşekkürler

3 CEVAP

KedimVar

Bence kısırlaştırdıktan sonra dişi ya da erkek fark etmez. Dişi olursa farklı, erkek olursa farklı tepki vereceğini zannetmiyorum. İçinizin ısındığı bir kediyi sahiplenebilirsiniz. :)

Derenguler

Evet dişi ile dişi bazı durumlarda anlaşamıyor ama bazenleride anlaşıyorlar bu kedinin kişiliği ile alakalı ama erkek kedi alırsanız daha iyi olur ikisinide kısırlaştırdığınız takdirde iyi anlaşırlar

imagine_dz

van kedisi veya ankara kedisi 2.kedi olarak sahiplenmeyin derim biraz daha özgürlüklerine düşkün yalnız kedilerdir alışamayabilirler