Çiftleştirmek İçin Uygun Zaman Nedir

eymensen

5.5 aylık bir erkek kedim var daha sanırım yaşına gelmedi koku bırakma yada kaçma girşimi yok ama çiftleştirme için uygun yaş nedir sizce?

8 CEVAP

Anonymus827062

KEDİASKİ doğum kontrol sorumlusuymus;) o ne kadar ciftlestirip ciftlestirilmeyecegini iyi bilir;)

KedimVar

Sağlığı için en az 1 yaşını geçmeli. Mümkünse 1,5 yaş daha uygun. Bu arada Ares çok güzelmiş. :))

akitalove

Cins oldugu icin mi ciftlestirilmesi gerekiyor sizce de ?

Feronia

KEDIASKI, çiftleştirmeyin demek istemiş. Bunu imalı bir şekilde söylemiş.

eymensen

Anladım teşekkürler bu eve işime olayı sürekli olan bir durum muyoksa dönemsel mi oluyor acaba

KEDIASKI

Cins olduğu için 1 değil de bari 2 kere çiftlestirip kisirlastirin sonra

IIremsultan

1-2 yaşları zaten o belli.eder

yasement

Bizimki uzun bir suredir yapiyor idrarla yer isaretlemeyi ancak diger kizginlik belirtilerini gostermeye (saldirganlik ve insan kolunu disi kedi olarak gorme) yeni basladi.