Kedim Topalliyor.rontgen Çektirdim Herhangi Birşeyi Yok Ağrı Kesici İciriyorum Ama Halen Basmıyor

Hazguzsal

Hicbirseyi yok ama kedim topalliyor.ama yemesi keyfinde yerinde ne yapılabilinir.

6 CEVAP

mrssekola

İncinmiştir. Biraz süre verin. Bizim ayağımız incindiğinde ağrı kesici içip geçmesini beklemiyoruz. Rontgende sorun çıkmamış. Korkulacak bir şey yok. Birkaç güne geçer. Geçmiş olsun :)

TATA4242

Numara olması muhtemel kedi değil bunlar uzaylı

Palyaco

Glukozamin tablet kullanabilirsiniz incilmisse toparlar kediler daha hızlı iyileşir veya lzin tablet macunuda olur biopetaktive

Hazguzsal

Glukozamin vetdenmi eczanede mi satılır.

Superisi814

Anlayamadım tam olarak durumu..Kedinize röntgen çektirdiğinizde hekimiz bir açıklamada bulunmadı mı ? Kas sıkışması ,incinme olabilir mesela..Sokak kedilerimin birinde olmuştu, vet.hekim tek kulllanımlık bir hap reçete etmişti .Ertesi güne bir şeyi kaladı.
Başka sokak kedimde patide incinme oluşmuştu, vs vs..
Bir açıklama yapılmış olmalı..

simbakedi

glukozamin gibi bir destege acil ihtiyaç yok. röntgende sorun yoksa birkaç gün izin verin kedinize. belki tırnağı batmıştır, belki ayağına bir şey batmıştır. iyice kontrol edin siz. 2-3 gün sonrasında devam ederse tekrar götürürsünüz. glukozamin kemik güçlendirir ancak herhangi bir topallamada bu söz konusu olamaz. her şeyin fazlası zarar. kendi kendinize böyle bir takviye uygulamayın derim.

benim kedimde de bir kere aynısı oldu. durduk yere topallıyordu vs. kendiliğinden geçti. incinme vs de yoktu, numaradan yapıyormuş yani :D öyle bir şey de olabilir