Kedim Malt Yalamadı

esmaaa1

Kedime vet's plus malt aldım ama yemedi ödül mamasına sürüp verdim öyle yedi ama her defasında ödül mamasıyla vermek istemiyorum nasıl sevdirebilirim(patisine sürünce deliriyor her yer malt oluyor)

9 CEVAP

stellabennett

kuru mamasına sürüp verebilirsiniz ya da markayı değiştirin pek sevmemiş olabilir

Palyaco

Kuru mamasina karıştırın

Miniss

Benim kedim tüpten asla yemiyor ama yere sürünce yiyor .bu sekilde farkli yontemler deneyim isterseniz

Renklipati

Tadını sevmiyor, ben malt bulana kadar tüm maltları denedim,sadece zoovital malt onu tipten yalayıp yiyor kesinlikle değişim yapmıyorum artık tek sevdiği o..sizde deneme yanılma ile sevdiği maltı bulmaya çalışın..yoksa sürekli mamaya yada ödül mamasına sürerek verirsiniz

erykcl

Mamalara sürüp iyice iştahını kaçırmayın benimki de başta yemedi veteriner patisine üstüne doğru sürün demişti ztn başta istemiyorlar o şekilde yaptıktan sonra yalayıp temizliyor ve isteyerek yer artık yoksa devam pati üstüne sürmeye

Casperbeyy

Aromasını sevmemiş olabilir ,bir de avucunuza sıkıp deneyebilirsiniz.Ben bazen öyle veriyorum tüpü ısırıyor çünkü 😅

BiciriginAnnesi

Patisine sürün öyle yiyorlar yanlız patisin de onu görünce sirkeleyip fırlatıyorlar😂malt da sağa sola sıçrıyor

Malti parmağınıza sıkın,kedinizi yere yatırın veya köşeye sıkıştırın çünkü kaçacaktır ağzını açın ve öyle yedirin mecbur yiyecek

Yetişkin kısır kedime boyle yapıyorum hiç bir malti severek yemedi ikinci tavsiye ettiğim uygulamayı yapıyorum Allah'tan diger iki kedim severek yiyor onlar da zorlanma yaşamıyorum

esmaaa1

Zoovitali denedim büyük ihtimalle ondan tiksindi çünkü bozuldu birkaç ay içinde ekşi ekşi oldu onu da yemedi

esmaaa1

Bugün ödül mamasıyla yine vermeye çalışırken bir anda tüpü yalamaya başladı çok sevindim sonrasında anlasın diye ödül mamasını verdim umarım böyle devam eder :))