Eve Aldığım Kediden Dolayı Ev Pirelenir Mi

nazenininci

Sokaktan kedi bulmuştum tedavi ettirdim 4-5 saat bizim evde banyoda benimle birlikte kapalı kapıda durdu. Ben evin içinde bir kere dolaştım sadece. Kedi gittikten sonra tüm banyoyu çamaşır suyuyla temizleyeceğim ve kıyafetlerimi kaynar suda bekletifem. Onun için koydugum şu kabında az önce pire gördüm. Evi pire basma ihtimali var mi?

2 CEVAP

Miskino

Merak etmeyin eviniz pirelenmez.

aslihan_e

Kediniz varsa ve dış parazit uygulaması yapılmamışsa ona geçebilir ama evi öyle kolay kolay pire basmıyor.