Tartar Temizliği

Kurta057

Merhaba benim kedimde gingivit var aynı zamanda ileri derce de tartar var veterinerlerin hepsi dişinin temizlenmesi lazım dedi randevu aldım fakat narkoz olayı beni çok korkutuyor daha 2 yaşında kısır da narkoz aldı ama korkuyorum zaten vet bakacak ayağa kalkana kadar duracak daha önce bu işlemi yaptırmış olanlar cevap verebilir mi faydası nasıl oldu

4 CEVAP

Kurta057

????? ¿??

Cennet29

Ben yaptırdım hiçbir şey olmuyor merak etmeyin. Temizlenmezse dişler çürür ve çekilmesi gerekir

Cennet29

Sokakta baktığım kedim mama bile yiyemiyordu ağzı berbat haldeydi götürdüm tedavi oldu iyileşti aldım

Lokumcukk

Biz kısırlaştırırken yaptırdık gingivit yoktu sadece tartar ve sarılık vardı dişlerinde Şu an dişleri tertemiz ve ağız kokusu tamamen kesildi Bence yaptırın devamındada mutlaka dişlerini düzenli fırçalayın