Köpeğim İçin Endişeliyim

cisemekin

İyi geceler.Yaklaşık 3 hafta önce labrador kırması sevimli güzel kızımı sahiplendim.

4 CEVAP

MinelG

İshal uzun süreli olduğunda tehlikeli bence ne olur ne olmaz veterinere götürmelisiniz :) geçmiş olsun

cisemekin

Daha 1 yaşını doldurmamış.Üşütmüş.Bugün hiç büyük tuvaletini yapmadı.2 gündür de ishaldi.Normal mi? oynasın diye yenilebilir kemik almıştık ondan mı oldu ?

cisemekin

Veterinere götürdüm.Kanlı ishal falan çıkmadı şükür ama 2 gün ishalden sonra 2 gündür büyük tuvaletini yapmıyor

MinelG

1 çay kaşığı zeytinyağı verin dışkılamasına yardımcı olur