Tahılsız Mama Glutensiz Demek Mi?

Lokumcukk

Örneğin bu sanabella kısır kedi mamasında tahılsız yazıyor ama glütensiz yazmıyor diğer çeşitlerinde ayrıca glutensiz de yazıyor Glutensiz ve tahılsız mama arayışı içerisindeyim tavsiyesi olan var mı???

1 CEVAP

stellabennett

bu Sanabelle markasının kısırlaştırılmış kilo kontrolü maması mı eğer oysa bu mama glütensiz kendi sitesine girip de bakabilirsiniz glütensiz yazıyor ve tahılsız bu arada glütenli mamalarda mısır ve mısır glüteni yazıyor