Arkadaşlar Bakarmisiniz?

salihaondag8

Arkadaşlar ben genelde petlebiden sipariş veriyorum ve kapıda ödemeyle hep alıyordum kapıda ödeme onay için hafta içi arıyorlardı dsha sonra kargom yola çıkıp elime ulasiyordu bende bu sefer kredi kartıyla aldim sizce hafta içi kapıda ödeme onay diye aramazlar demi kredi kartıyla aldigim için direk elime ulaşır demi kredi kartıyla olynca yoksa ariyorlarmi yine birde elime sizce tahmini ne kadar sürede ulaşır fotoğraflara bakarmisiniz bı

12 CEVAP

salihaondag8

Kredi kartiyla aldığım için direk onaylanıp kedniliginden gelirmi yoksa arayıp onay alıp öylemi gelir

salihaondag8

Cevap verecek yokmu arkadaşlar

Policlal

Merhaba. Kredi kartıyla kapıda ödeme mi aldınız yoksa kredi kartıyla ödeyip mi aldınız? Ben daha önce kartla ödeyip almıştım bir arama olmadı, 2-3 günde ulaştı elime diye hatırlıyorum

salihaondag8

Kart numarasını girip 1 taksit olcak şekilde yaptım

salihaondag8

Yani kartla siparişimi olustirdum kapıda ödeme yapmadım

stellabennett

beni aramıyorlar sizi de aramazlar bence

Policlal

Aramazlar, ödemeyi gerçekleştirmişsiniz

salihaondag8

Cevaplarınız için sağolun ozaman arkadaşlar

Renklipati

Bende hep ktedi kartıyla alıyorum burdan,parayı tek seferde çekiyorlar ve en geç 3 gün en az 2 günde ulaşıyor elinize arama yapmıyorlar, ayrıca kargo hareketlerini de burdan sipariş bölümünden takip edebilirsiniz

salihaondag8

@renklipati cevabın için teşekkür ederim

Palyaco

Kredi kartıyla alınan urunler için alamazlar 2 güne elinizde olur

salihaondag8

@Palyaco cevabin için teşekkürler 🤗