Nd Tester Numune Gönderimi

ElanurAksoy

arkadaşlar nd farmina firması halen numune gönderimi yapıyor mu biliyor musunuz , mama değiştireceğim ama kedim seçici bir kedi biraz önce denemek istiyorum , ve küçük paketler çok pahalıya denk geliyor bilen varsa eğer gönderip göndermediklerini yardımcı olabilir misiniz

5 CEVAP

Foxx

Bana göndermemişlerdi. Aylar oldu dönüş bile yapmadılar. Kinoa serisini denemek istemiştim.

stellabennett

Petlebi’de var 50 gramlık mamaları ama tükenmiş olabilir

ElanurAksoy

Cennet hanım cok tesekkur ederım ama kedım balıklı mama sevmiyor

Cennet29

Ben şuan Nd nin balıklı mamasını kullanıyorum veterinerden aldım. dilerseniz ondan size dolap uygulaması üzerinden satış yapabilirim yarım kilo kadar

kibatarcin

Merhabalar,bizde uzun bir süre N&D kullandık değişik çeşitlerini denemek istemiştim Türkiye distribütörüne mail attım iletişime geçtim fakat cevap bile vermediler.Testerları bazı sitelerde satılıyor petlebi de var diğer üyelerin bahsettiği gibi.99 kuruş olması lazım.Stokta bitmiş ise kontrol ederseniz sürekli yenileniyor.