Kedim Kağıt Yedi

Sutunannesi

Defterlerimi düzenlerken halının üzerinde kağıt parçası kalmış kedimde onu yedi ağzından çıkarmaya çalıştım ama yetişemedim bir şey olur mu devamlı kağıt yemeye çalışıyor veteriner şımarıklıktan demişti ama önüne geçemiyorum artık bunun gözden kaçıyor ne kadar dikkat etsem de kağıdı sindirebilir mi

6 CEVAP

Anonymus827062

Yesin ne olacak amma abartiyorsunuz yahu! Zehir içermeyen hiçbir sey oldurmez!!!

Sutunannesi

Eğer sindirebildiği bir şeyse zaten çok büyük bir sorun olacak görmem ama devamlı yeme odaklı olduğu için sindirip sindiremeyeceği konusunu merak ettiğim için sordum:))

Anonymus827062

Küçük olduğu için bunu yapıyor muhtemelen büyüyünce bir çok huyları değişebiliyor.

Sutunannesi

???

Sutunannesi

Yani 8 aylık ama umarım daha da büyüdüğünde atlatır bu huyunu

Anonymus827062

Kedin ankara kedisi. Onlar fazlaca haylazdir. Tavır ve davranışları onlar için normal. Çok oyuncudur. Onu bol bol ip vs gibi şeylerle oynat. Dikkatini farklı şeylere ver unutsun.