Erkek Kedimi Kısırlaştırdıktan Ne Kadar Süre Sonra Yıkayabilirim?

A1823

Arkadaslar merhaba,
Erkek kedimi kısırlaştıralı 3 gün oluyor. 1 gece veterinerde kaldı gözetim icin. Fakat veterinerde kutusuna işemiş kuma çıkamadığı için. Biliyorum kediler yıkanmaz ama kokusu gecmiyor ne yaptıysam. Kedi ıslak mendilleriyle sildim yine istediğim sonucu alamadım. Yıkamak istiyorum sadece öyle geçeceğine inanıyorum. Kendisi de sürekli yalanıp temizlenmek istiyor. Yıkasam problem olur mu ya da siz böyle bir sorun yaşadıysanız çözüm öneriniz varsa lütfen paylaşabilir misiniz?

5 CEVAP

Policlal

Bence yıkamayın özellikle ameliyattan sonra yıkamak hassas olduğu bir dönemde sağlıklı olmayabilir. Benim kedimde üstüne işemişti. Ben magic power steril havlu ile detaylıca sildim. Kesinlikle edinmenizi öneririm. Hem içeriği güzel hem de o kokuyu alıyor, güzel temizliyor. Büyük kocaman bir havlu. Bu arada kendisinin temizlemeye çalışmasına izin verin, strese girmesin. Kendisinin temizlenmesi de kokuyu azaltıyor. Çok geçmiş olsun

A1823

Hemen deneyeceğim. Çok teşekkür ederim

Policlal

Bence yıkamayın özellikle ameliyattan sonra yıkamak hassas olduğu bir dönemde sağlıklı olmayabilir. Benim kedimde üstüne işemişti. Ben magic power steril havlu ile detaylıca sildim. Kesinlikle edinmenizi öneririm. Hem içeriği güzel hem de o kokuyu alıyor, güzel temizliyor. Büyük kocaman bir havlu. Bu arada kendisinin temizlemeye çalışmasına izin verin, strese girmesin. Kendisinin temizlenmesi de kokuyu azaltıyor. Çok geçmiş olsun

A1823

Guncelleme

simbakedi

aynısını biz de yaşadık, kedimin üstüne gitmedim. biraz nemli bir havluyla sildim ama ıslanmadı böyle yaptığımda yanlış anlaşılmasın. sonra kendi anestezi etkisinden çıktıkça yaladı ve birkaç günde geçti. kedinize yüksek ihtimal dikişsiz ameliyat yapmışlardır. eğer öyleyse duşa sokup enfeksiyon riskine girmeyin derim. dikişliyse de bu riske gerek yok. biraz zamanla düzelecektir merak etmeyin.