Kuru Mama Önerisi?

Azirovka

Merhaba. 3,5 aylık kedim eve ilk geldiğinde felicia tavuklu kuru mama yiyordu. Kademeli olarak geçirmeme rağmen sürekli ishal oluyordu. Tüyleri dökülüyordu. Veterinerimiz tavuğa alerjisi olabilir dedi. Bu yüzden hills ton balıklı mamaya geçtik. Tüy dökülmesi gitti, güzel bir şekilde kilo aldı kedim. Ancak bir yakınım geçenlerde hills'in artık bozduğunu, içeriğinin eskisi kadar iyi olmadığını söyledi. Şuan yeni mamaya geçmeyi düşünüyorum. Yavru kedi mamalarının çoğu da tavuklu. Balıklı mamalar ise çok pahalı. N&D balkabaklı balıklı mamayı düşünmüştüm ama fiyatını görünce vazgeçtim. Önerebileceğiniz yavru balıklı kedi maması var mı? Yoksa hills'e devam edeyim mi?

2 CEVAP

amillaaa

Bence şimdilik Hill's devam edebilirsiniz bir sıkıntı oluşturmuyorsa. 8-9 aylık olduğunda N&D'nin düşük tahıllı balıklı mamasını düşünebilirsiniz belki, onun fiyatı daha uygun. Alleva Holistic balıklı mamayı da düşünebilirsiniz o zaman, o da çok güzel bir mama bence.

Palyaco

Kito karkas ciftligi kuzulu hpolarjenik tavsiyemdir cok iyi lezzetli mama paketi açar açmaz kediler deli oluyor sağlıklı mama