Mama Tercihi

Anket

Reflex Tavuk Etli Yavru Kedi Maması
(1 oy)
Mystic Tavuklu Düşük Tahıllı Yavru Kedi Maması
(10 oy)
Toplam (11 oy)

Merhabalar, şu an mama olarak Reflex Tavuk Etli Yavru Kedi Maması ürününü kullanıyorum ve kedim bu mamayı seviyor gibi görünüyor. Fakat genelde bu mama hakkında pek bir öneri vs. görmedim. Mystic Tavuklu Düşük Tahıllı Yavru Kedi Maması hakkında bazı öneriler gördüm, sizce mama değiştirmeli miyim? Kullandığım mama ile diğer mama arasındaki fark nedir?

5 CEVAP

Palyaco

Mystic dikkatli geçiş yaparsanız bir soru olmaz 10 güne yayın geçişi yüzde 75 eski mama yüzde 25 yeni mama 5 gün sonra yüzde 50 yüzde 50

salihaondag8

Mystic bencede içerik olarak çok güzel ve fiyat olarakta çok uygun içeriği baya guzel ben kendi kedime yetişkin kısır somonlu mystic mama kullandım memnu. Kaldık güzel içerikli ve uygun fiyatlı vir mama öneririm yani szie diğer markayı hiç tercih etmeyin bence

salihaondag8

Fark ne derseniz mystic bütün besin öğelerini ve et türlerini alarak günlük yieyecegi besini vücuduna alıyor ve sağlıklı bir kediniz oluyor veteriner masrafı olarak size dönmüyor kediniz ve siz sağlıklı ve mutlu oluyorsunuz ama diğer mama hem fiyatını hak etmiyor hemde içerik çok berbat besin olarak bişey yok yani o yüzden size hastalık olarak geri dönüp veteriner masrafı olarak döner ne yazık hem kediniz hemde siz mutsuz olursunuz yani kararı size kalmış

stellabennett

Mystic Reflex’ten daha iyi değiştirin bence ama önce Mystic deneme boyutu alıp deneyin belki kediniz sevmeyebilir severse kademeli geçersiniz

salihaondag8

Mystic içerik olarak baya besleyici diğer reflexmama çok kötü içerik ve fiyat olarakta fiyatını hak etmeyen vir mama bence içeriğe bakılırsa yani onu bidaha tercih etmeyin derim neden tercih ettiğinizi bile anlamıyorum cidden ama yinede siz bilirsiniz tabi bu benim kendi deneyimlerim ve görüşlerim tabi diver kişilerden duyduklarım ve deneyimler