Kedi Tasması Kaşındırıyor?

Poyraz98

Kedim yeni tasma takmaya başladı sürekli kaşınıyor çıkarmalımıyım? Tasmasında adreslik var kaçarsa diye çıkarmak da istemiyorum napmalıyım?

3 CEVAP

joeythecat

kaşımak için değil de belki tasmayı çıkarmak için o hareketi yapıyor olabilir, ben de kedime ilk tasma taktığımda bi süre alışamamıştı. Boynunu kontrol edin, herhangi bir kızarıklık veya tahriş durumu yoksa problem yoktur bence, çıkarmayın ve alışması için ona zaman verin. Mutlu günler dileriim :)

Poyraz98

Teşekkür ederim :)

imagine_dz

her kedi tasmayı kabul etmiyor maalesef eğer bir kaç gün daha o hareketi yaparsa çıkarın derim strese girebilir