Kedim Kuru Mama Yemiyor

Sueda1234

Merhabalar iki tane kedim var hasta oldular hasta olduktan sonra vet yaş mama ile besleyin dedi diş etleri iltihaplanmıştı ondan sonra sürekli yaş mama istiyorlar kuru mamaya tenezzül bile etmiyorlar ne yapmam lazım kuru mamayı iştahla yemeleri için pek iştahlarıda yok şu sıralar soğuktan olur mu hava değişiminden olabilirmi nasıl iştahlarınu artırabilir royalcanin kittwn kullanıyoruz hills Balıklıya geçelim dedik onla karıştırıyorum mecburen cinsleri skotish straight

2 CEVAP

Superisi814

Merhaba,
Ağız içi hastalıklarında , mesela diş eti sorunu vb de yaş mama önerilir.Çünkü kuru mama diş etini çizer, hem hasarı artırır, hem canı yanar.
Ağızlarının genel durumu nasıl ?
Bazen de bazı mamaları hiç sevmiyorlar, koklayıp bırakıp gidiyorlar.Böyle bir süreç de olabilir.

Sueda1234

Ağız kokusu vardı işte dişleri iltihapları diş değişimindelerdi ama baya oldu hala geçmedimi bilmiyorum altı aylık olmalarına az kaldı neden böyle yapıyorlar anlamadım birde kabından gidip yemiyolar illa önlerine getirmemi bekliyolar