Kediler Birbirini Emiyor

mk148a

Merhaba arkadaşlar 3aylik kardeş tekir kedilerim var , apo ile tekir. Özellikle dişi olan erkeği hep böyle emiyor normal midir bu davranış, ikiside girliyorlar.
Buraya link birakiyorum
https://youtu.be/4XqA1dir3AQ

3 CEVAP

aslihan_e

Genelde erken sütten kesilen kediler bu tür davranışlar sergilerler. Yani en az 4 ay emmeyen kedilerde daha sık görülüyor. Kendi kendilerini bile emebilirler. Mümkün olduğunca engellemeye çalışın. Gerçekten meme ucunu emiyorsa ilerde sıkıntı çıkar, göğüsleri yara olabilir. Ama sadece emer gibi yapıyorsa çok sorun olmaz. Üstlerine bir kıyafet giydirebilirsiniz belki bir süre, kolsuz tulum gibi, göğüslerini kapatan bir şey eğer ki memeyi emiyorsa.

Yara yaparlar bu şekilde :((
Dikkatini dağıtın oyun oynayın zamanla bırakırlar umarım. Erken sütten kesilenlerde oluyor genelde

mk148a

Yazik ya, uzuldum. Neyseki buyuduler biraktilar, Artie daha buyuk problemlerimiz var, kablo kemirmek odayi savas alanina dondurmek gibi 😂