Kedi Maması

Anket

Reflex
(6 oy)
La vital
(5 oy)
Diğer
(11 oy)
Toplam (22 oy)

Yavru kedim için mama arıyorum bütçem bu iki mamaya yetiyor bu fiyatlarda önerebileceğiniz daha kaliteli mamalar varsa yazabilirsiniz (12 kg ve 15 kg paket halinde almayı düşünüyorum)

11 CEVAP

Defneerbil

N&D narlı tavuklu

icebluedalin

obivan selection olabilir

dilanbulent

Uygun fiyatlı mama aradığını yazmış arkadaşımız, gidiyorsunuz ND mama öneriyorsunuz. Dalga mı geçiyorsunuz ayıptır sorması ya

amillaaa

La Vital markasından kaçınmanızı tavsiye ederim. Tabii her kediye etkisi aynı olmaz, sizinkine iyi gelirse kullanılabilir ama hakkında olumsuz şeyler duydum. İçeriği de pek güzel sayılmaz zaten. Reflex'in de içeriği benzer.
Mystic ve Myfood deneyebilirsiniz belki. O fiyat aralığında başka güzel mama gelmiyor maalesef aklıma.

Gncl

AslanPati

Uygun fiyatlı mama arıyorsanız Purina One olabilir.

Cennet29

Mystic öneririm içeriği kaliteli ve fiyatıda aşırı yüksek değil. 2-9 ekim arası büyük indirimler olacak. İndirimleri takip edip uyguna yakalayabilirsiniz

salihaondag8

Mystic kisirli somonlu yetişkin maması kullandim severek yedi kedim herhangi bir sorunlada karşılaşmadım yetişkin olanı yavru olanida var tercih edebilirsiniz kedinize göre içeriği güzel fiyatida iygun kaliteli bir mama öneririm size

Nrynrynry

Brit care

SzgnAtk

Advence olabilir

Luckysnll

Mystic mama öneririm içeriği güzel ve fiyatı uygun