Nature's Variety Kedi Maması

Siyahinsahibi

Nature's Variety tavuklu kısırlaştırılmış kedi maması kullanan var mı
memmnun kaldıgınız markalar neler

4 CEVAP

defnecey

Natures varietynin sitesine girdiğimde true instinct markasının isim değiştiğini ve ismini natures variety yaptığını okudum. Bütçeme uygun olmadığından deneyemedim tabikide ama içeriği gayet zengin

Keyfimbilir

Bu markanın tavuklu somonlu hepsini severek yiyor kedim. Temiz bir marka olduğunu düşünüyorum. Uygun fiyatlı denk getirdiğimde stok yaptığım tek marka. Dönüşümlü beslemeyi sevenlerdenim, mamadan sıkılıyor çünkü, artı her markanın farklı vitaminini vs alsın da istiyorum; Acana, Alleva holistic, Nutri feline, Proplan Liveclear serisi, Bravery, Fitmin, Nd, Exclusion... uygun denk getirdiğimde bunlardan tercih ediyorum.

Deniz1741

Ben kullandım. Memnun kaldım kedim de severek yedi. Dönüşümlü kullandığım mamalardan.

Palyaco

Bu siteden alıp kullanan birisi olarak iyi kaliteli bir mama tavsiye ederim