Kedimden Çıkmış Olma İhtimali

Sutunannesi

Arkadaşlar merhaba kedimi koridorda böyle bir Leh’in önünde buldum ama bu ne nerden geldi bilmiyorum yumuşakımsı bir şey hareket etmiyordu kurt değil muhtemelen bilmiyorum böyle bir şeyin kedimden gelmiş veya çıkmış olma ihtimali nedir

8 CEVAP

Heiter

Başka neyden çıkabilir ki? Hazır, veterinere giderken yanınızda götürün bence o şeyi bence.

Anonymus827062

Kedi den çıkan parazitler bu sekilde olmuyor . onlardan çıkan parazit küçük yassı ve ince bedenli bembeyaz olur. Bu muhtemelen küçük bir sumuklu böceğin yavru haline benziyor;)

Sutunannesi

Olcay bey içimi rahatlattınız çok teşekkür ederim :)

Sutunannesi

Kurt olsa bile bu ki annemle inceledik ama hareket falan etmiyordu annem kurt değil dedi benim çok kurt görme deneyimim yok genel olarak kurtsa bile bu bunu direk böyle löp diye çıkarabilir mi benim okuduğum kadarıyla kediler iç parazitlerini kusarak veya dışkıyla çıkarıyordu ama bu bildiğiniz tek olan bir şey Kusma falan gibi değil yani bilmiyorum hiç böyle bir deneyimim olmadı yardımcı olabilir misiniz kedimden gelmemiş de olabilir bilemiyoruz sadece bunun önünde gördüm onu

Sutunannesi

Ve 3 ayda bir iç dış parazit damlası oluyor. Damlamız üzerinden 3 ay geçti yani yarın tam damla günü Damla’ya götürecektim bende günü gelmeden oluşmuş olabilir mi iç paraziti

Sutunannesi

Yani belki de başka bir şeydi biz üzerine bastık ve yürürken çorabımızdan yere düştü bilemiyorum yani kurt değildi bu ve dediğim gibi okuduğum kadarıyla iç parazitler Kusma ve dışkıyla ortaya çıkıyor diye okumuştum tecrübem de olmadığı için bilemiyorum inceledik annemle ama dediğim gibi hareket eden bir şey değildi hatta dokununca dağıldı katı sümüksü bir şeydi. Annem onu iyice inceledikten ezdi yani incelerken falan attı daha sonra Peçete içinde çöpe tekrardan alabilirim yarın göstermek için ama böyle bir şeyi yani eğer bu parazitse löp diye çıkartabilir mi Kusma vs olmadan

Anonymus827062

Kediniz onu bulmuş ve öldürmüş. Siz de oynarken yakalamissiniz. Kedi den böyle bir şey çıkmaz rahat olun;)

Anonymus827062

Rica ederim çünkü ben bizzat parazit gördüm elime alıp inceledim bile;)