Arkadaşlar Kullnan Varmı Bu Ürünü Bakarmisiniz Bi

salihaondag8

Arkadaşlar böyle bir ürün suparis ettim mamanın yaninda 2 liraya görünce alıyım dedim sizce faydası varmı yani tercih ettim ama sizden kullanıp memnun kalan yada bu ürün hakkında bilgisi olan varmı yani benim kedim kısır erkek yetişkin bir kedi sokaktan sahiplendim ve yıkanmayı felan sevmiyor hiç birde kedileri yıkamak doğru değil diye duydum o yüzden bide bizim bahçeli ev ve kedim bahçeye inip geri eve giriyor haliyle üstü olsun patileri felan kararıyor kednisi temizliyor kendini ama bu ürünü yinede bindeniyim dedim sizce işe yarar bir ürünmi

3 CEVAP

Palyaco

6 aydır kullanıyorum kedinin kurkune cok guzel yapıyor ve tüy dökümü de azalıyor hoş bir kokusu oluyor kedide

salihaondag8

Peki pati altı ve üst kirlerine tüy krilerinide gideriyormu kedimi yıkamadigim için ve yıkamayı onermedikleri için aldım kedim bahçeli evde yaşıyoruz eve girip çıkıyor o yüzden kirleniyor pati altı felan onun için deniyim dedim

salihaondag8

Yani kirlerine inşallah iyi gelir diye aldım o yönden faydası oluyormu peki