Arkadaşlar Bu Ürünü Kullanıp Memnun Yada Mennub Kalmayanlaf Varmı Birde Ne Faydasını Gördünüz

salihaondag8

Arkadaşlar kısır yetişkin erkek kedimin ağiz ve diş saglugi için böyle bir ödül gördüm herkes ağız kokusu geçti dişlerine fayda etti demiş bu gibi faydaları varmı kullanıp memin kalanların oldumu ne gibi faydası zarari oldu yorum yaparsanız sevinirim bu ürünü kullanlar veya duyanlar fikir sahibi olanlar gimcatin ürünlerini herkes kullanıp önerdi yinede sizlerede sormak istedim

3 CEVAP

Palyaco

Guzel urun kullandım ama ben dr natures dental tavsiye ederim 250ml suya 1 fis

salihaondag8

Peki dediğiniz ürün ne işe yariyor ve nasıl kullanabilirim berde satılıyor birde

salihaondag8

Peki bu attığım dış ödülünün faydası oldumu kedinize diş sağlığı açısından