Mamanini Tane Büyüklüğü Hakkinda

Merhaba 1.5 kilo ağırlığında bir yorkim var.royal canin in audult yetişkin mamasını almak istiyorum.fakat tanelerin büyüklüğünü bilemedim.hills in küçük ırklar için olan mamasını alıyorum.royal canin in tane büyüklüğü hakkında fikir verebilirmisiniz acaba

1 CEVAP

kibatarcin

Merhabalar,royal canin almayı düşünüyorsanız adult da farklı farklı çeşitler var.Adult maxi mi alacağınız yoksa mini adult diye geçen mi.Maxi alırsanız yiyemez o çok büyük ırklar için yemek istemez muhtemelen.