Kedim İçin Yardım

yumipili

geçen buraya kedim için fip teşhisi koyuldu demiştim. tedaviye başladık 5. güne geldik iyi kötü ilerliyoruz. okulu bıraktım iş arıyorum bi yandan da maddi manevi sosyal medya desteği arıyorum ki kızımın tedavisi aksamadan 84 gün devam edebilsin. aşağıdaki sosyal medya hesaplarını takip edebilir misiniz? öğrenciyim ve artık gerçekten yetiremiyorum. ailem arkadaşlarım herkesten borç alarak testidir iğnesidir ilacıdır 5.güne kadar getirdim ve devamı için gerçekten destek lazım lütfen destek olun. azcık birikmiş paramı gerçekten açgözlü bir klinik yüzünden harcadım ve şu an acilen sipariş ettiğim ilacın parasını ödemem gerekiyor. ama ne yapacağımı bilmiyorum lütfen siz de destek olun, kızım sağlıklı olsun çok uzun yaşasın istiyorum. her an panik halinde olmaktan berbat bi hale geldim.

2 CEVAP

Taycomisa

Facebook üzerinden gruplar var katılabilirsiniz,paypall hesabı açıp yardım desteği alabilirsiniz. Geçmiş olsun

yumipili

destek olur musunuz