Kedileri Birbirine Alıştırma

Aysen61

Arkadaşlar kedim 1.5 yaşında kısır dişi sokakta yavru buldum sahiplenmek istedim daha 2 aylık erkek ama evdeki kedim aşırı korkuyor aşırı hırlıyor yemek yemiypr en sevdiği şeyleri dahi eskisinden daha sevecen oldu durduk yere ama bir yere siniyor asla kalkmıyor oradan diğer kediyi görünce hemen saklanıyor titremeye başlıyor istemiyor mu acaba daha bir gün ancak oldu ama aşırı mutsuz kedim aşırı yalnız diye arkadaş sahiplenmek istedim çok oyuncu yetemiyorum daha oyun açısından mutlu olsun isterken üzdüm sanırım alıştırmak için ne yapabilirim ?

1 CEVAP

keke123

kokularını alıştırmanız lazım mesela kedilerin yattığı yerin altına battaniye havlu tarzı bişey koyup sürekli sinen kokuları birbirlerine koklatın