Vetugen Hakkında Deneyimi Olanlar

Superisi814

Selamlar ,
Ares'in daha önce diş çekimi oldu ve bir de tekrarlayan gingivit problemimiz var.. Taşınır iken Aresin maalesef en temel ilaçlarının bir kısmı , diğer evde kalmış. Elimde bazı ürünlerden yenice aldıklarım olduğu için satın almadım .Evdeki hesap çarsıya uymadı ve asıl yaşadığımız eve bir ay içerisinde gidiceğimi tahmin ediyorum.. Bu esnada ağız bakımı için yeni bir ürüne bakarken, Vetugen ağız bakım spreyine denk geldim. Yorumlar olumlu görünmekte. 90 tl ve en hoş olanı da sokak kedileri için kazançlarından bağış yapıyor olmaları.. Bu da benim yumuşak karnım..
Ürün hakkında deneyimi olanlar var ise , bilgilendirme yapabilir mi lütfen..

1 CEVAP

Superisi814

Bu ürün hakkında bilgiye hala talibim..