Okursanız Sevinirim

Tufan_

ARKADAŞLAR BEN GAZİANTEPLİYİM BURDA BARINAKLARDA GOLDEN CİNS FELAN YOK OLDUGU ZAMAN PET SHOPLARA SATIYORLAR DİREK ONUN İÇİN ÜCRETSİZ SAHİPLENEMİYORUZ SİZDEM RİCAM SAHİPLENDİRECEGİNİZ ZAMAN BANA MESAJ ATARSANIZ YAVRU OLURSA DAHA İYİ OLUR.

2 CEVAP

deniz_berkan

imkanınız varsa istanbula gelmeyi düşünürseniz yedikule hayvan barınagında cok fazla var ayrıca buradaki ormanlara terkedilmişlerde fazla ( golden cinsi )

Tufan_

Malesef oraya gelmem şu aralar baya bir zor. teşekkürler yorumunuz için.