Sahiplendirme İlanına Destek

Superisi814

Petlebi Ailesi,
Bu iki kedi için haber geldi.
Sepet içinde olan müze kazılarında çalışmada olan öğrenci arkadaşların baktığı kedi imiş. Sokakta olanın sahibini bir aydır arıyorlar, ilanlara cevap gelmediği gibi, arayan da olmadı. 1.5 ay kadar önce bir gece Ares'in cigliklarina sokağa firladigimda ikisini kavga ederken görmüştüm.Ayni gece 3 gibi klanın yavrularini dövüyordu.Bir süre görmedim.Yenidej belirmiş.Oradaki can sever arkadaşlar ilanlar açti, sahibi bulunamadı.Sanirim sokağa terk edildi.Simdilik klana dahil olmuş durumda.Klan ile ilgilenen komşular haber verdi, sahiplenmek arzusunda olanlar, sonradan gelmemiş .Onunda erkek olduğunu zannediyorum ama bilmiyorum.Gündüz gözü görmedim hiç.Emin değilim.
Antalya Demre de her ikisi de.
Sahiplenmek isteyen olur mu?
Buradan paylaşıyorum daha fazla bilgim yok ve Demre'de değilim.Ama sahiplenilmek istenilir ise, yardımcı olurum.

3 CEVAP

Cook

Şansı bol olsun çocukların 🥺

Superisi814

Bu çocukları sahiplenmek isteyen yok mudur sahiden de ?

Superisi814

Sahiplenildi..
Ankara'ya gidicek yarın sabaha karşı yolcu 🌈🥰