Yavru Kedim Ve Yemeği

brusvan7

ARKADAŞLAR BUGÜN 3 AYLIK Bİ KEDİ ALDIM ŞUAN MAMA ALAMIYORUM ŞİMDİ MAMA OLARAK NE VERMELİYİM Bİ KAÇ GÜNLÜĞÜNE VE UZUN TÜYLÜ , TÜYÜNÜ NASIL HALLEDECEM ?

3 CEVAP

ecetuqce

Yumurta sarısı yoğurt verebilirsiniz ekstra olarak tavuk göğsü ciğeri haşlanmış şekil de yedirebilirsiniz tavuk suyuna ekmek ici doğrayıp da verebilirsiniz

ecetuqce

Tüy dökümlerine karşı haftada 2 3 defa tariyabilirsin bahsettiğin sorun bu ise

Anonymus827062

Yavru kedi tuy dökümü yaşamaz kolay kolay. Yasi ilerledikçe bu sorunla karşılaşırsınız. İnce disli bir tarak veya fön fırçası bu işi çok rahat görüyor. Haftada bir iki kere taraman yeterli olacaktır. Kedin üç aylık kuru mama da rahatlıkla yiyebilir bunda sakınca yok. Diğer arkadaşın da dediklerini beslenme konusunda yapmani tavsiye ederim onun söylemiş olduklarına katılıyorum