Kedi Çiftleşmesi

Erenmert10

öncelikle merhabalar benim 2 tane kedim var dişi olan scotish fold (17 aylık) erkek olan british longhair(19 aylık) ve 10 aydır falan beraberler ama çiftleşmiyorlar sizce ne yapmalıyım

10 CEVAP

aslihan_e

Sokakta her gün açlıktan, hastalıktan ölen yüzlerce yavru doluyken sırf görünüş için kedi isteyen akrabalar nasıl bir gaflet içindeler... Yazık... Sokaklarda bu kadar sahiplenmeyi bekleyen yavru varken dünyaya keyif için yavru getireceksiniz. Kedi istiyorlarsa sahiplenme ilanından bir iki kedi yavrusu seçin verin. İlla kül grisi mi olacak, kulağı kırık mı olacak? İçi aynı, kedi kedidir. Eve koltuk takımı almıyorlar.

simbakedi

çiftleşme insanlardaki gibi seçerek yapılmadığı için bu bir istismar benim gözümde. sizi de biriyle aynı odaya kapasalar ve çiftleşmenizi bekleseler bunu normal karşılamazdınız, aynı şekilde hayvanlar için de geçerli. evde beslediğiniz, mama verdiğiniz kedilerde doğadan da söz edilemez. biraz bilinçlenin, biraz makale okuyun, biraz kedilerinizin psikolojisini anlamaya çalışın ve en önemlisi sahip olduğunuz cins kedilerinizin hastalıklarını öğrenin. hasta yavrular doğmasını istemek normal değil. bu olaylar da normal değil, öğrenin

BiciriginAnnesi

Çiftleşmeleri'nin ve sizin iki kediyi ciftleşmeleri için neden takip ettiğinizi öğrenebilir miyim ?

cat_expert

İnşallah hiç çiftleşmezler.

Thekedi

Ayrıca kedilerden biri scottish fold. Genetik rahatsızlık taşıyan şu hasta kedileri çiftleştirmeyin.

Deniz1741

Yeni moda oldu akrabalarım istiyor, arkadaşlarım istiyor çiftleştireyim. Bu ırk canlılarda çiftleştirilme sizin gördüğünüz gibi normal bir durum değildir. Lütfen eksilerini araştırın. Umarım hiç çiftleşmezler.

İRKSAL HASTALİKLARİ OLAN CİNS KEDİLERİ CİFTLESTİRMEYİN. ONLARİN DA SAGLİGİ İCİN KİSİRLASTİRİN. URETMEYİN.
SATMAYİN
SATİN ALMAYİN
KENDİNİZE BASKA GELİR KAPİSİ BULUN. GUNAH YAZİK

Akrabalarıniz sokaktan birer yavru sahiplensin sevaba girmiş olurlar..... Ben dört kedimi de sokaktan sahiplendim cins kedilerden sağlıklı ve güzeller

Erenmert10

çiftleşmeyi bir pazarlama olarak görmüyorum çiftleşmenin biz insanlarda olduğu gibi kedi köpek ve diğer hayvanlardada normal olarak görüyorum ve akrabalarımda çok istiyor yavrular olursa hepsi onlara gidicek

Thekedi

Akrabalarınız sokaktan da bir can sahiplenebilir bence. Doğumuna vesile olacağınız her yavru sokaktaki bir yavrunun hakkını alıcak.