Mama Hakkında ?

maine

Merhaba maine coon cinsi kedime royal canin adult mama veriyordum gayet güzel yiyor hiç bir sıkıntı yok kilo aldırdığından dolayı yine royal canin fit vermeye başladım kedide insan saçındaki gibi kepek olmaya başladı ne yapmamı önerirsiniz royal canin dışında malum maaileyetten ötürü royal caninden bir tık daha uygun önerebileceğiniz mama var mıdır ?

10 CEVAP

salihaondag8

Mystic kısır somonlu mama öneririm yetişkin erkek kısır kedime kullandım herhangi bir sorun yaşamadım petlebi sitesinden alıyorum 1.50 kilosu 100 lira içerik olarak güzel ve fiyatida uygun herkeste öneriyor genelde deneyebilirsiniz kediniz somonlu seviyorsa tabi denemenizi öneririm yine aynı petlebi sitesinden lavital marka purina one reflex gibi markalarda bakabilirsiniz onlarda ucuz ve orta segment içerikli güzel ve fiyatları uygun

salihaondag8

Pronature tavuklu kısır yetişkin mamada var petlebide onada bakabilirsiniz

salihaondag8

Yani bunlarin yetişkin olanlarıda var siz kedinize göre tercih yaparsınız dediğim markalar güzel ama

gece18

Bozita ve sanabelle.

maine

kedim kısır değil yalnız

salihaondag8

Maine kısır olmayan çeşidinde var dediğim markanın hem yetişkin hem yavru hemde kısır ve yetişkin olanları var bakabilirsiniz

salihaondag8

Yanlız petlebide var burdan bakabilirsiniz birde ********da var

MarsMaya

Nutri Feline kullanıyoruz şu an bir sıkıntımız yok Proplan yerken kepek olmuştu önce Somon yağı kullandık mamasını sevdiği için değiştirmek istemedik zor beğeniyor diye somon yağı takviyesiyle düzelmişti Proplandan sıkılınca ve markanın son skandalları olunca şu an kullandığımız markaya geçtik içeriği temiz memnunuz.

maine

teşekkürler bilgileriniz için

Superisi814

Tüylerde kepeklenme vitamin ve mineral eksikliğinden olur.
Royal Canin Ares'in tuylerini tiftik tiftik yapmıştı, tüylerinde kepeklenme ve renkte aciklik olmuştu.Lizin verdi hekim.
Çok güzel toparladı.
O mamayı bırakalı çok oldu.
Ara sıra balık yağı verebilirsiniz.