Kedimim Gözbebeği Saydam Hale Geldi.bu Ne Hastalığı Olabilir?

Yusufagb

Kedimin göz akıntısı vardı ve gözünde bulut oluştu. 3 farklı veterınere goturdum çare olmadılar .Sonuncu veterınerde bulutlanma sorunu iyileşti fakat baktığımda yavrumun göz bebeği yani siyah kısmı saydam gibi ışıklı ortamda baktıgımda gözünün içini görüyorum. Diğer gözbebeği simsiyah normal. Ne olabilir? Daha önce boyle bir durumla karşılaşan var mı ? İstanbul da işin uzmanı göz hastanesine gidicem son çare mecbur.Son olarak Prof Dr MURAT ŞAROĞLU bugunun fiyatıyla muayene ucreti 1200 lira. Başka bir veteriner tavsiye edebilcek var mı?

1 CEVAP

amillaaa

Göktürk'e gidebilirseniz Dr. Pets'teki Aslı hanıma götürebilirsiniz. Aslı hanım da bir göz uzmanıdır, internette kolayca bulabilirsiniz zaten. Kendisi 2-3 aylık bir yavrumuzun göz ameliyatını gerçekleştirmişti, diğer veterinerler ise bu riski almak istememişti. Murat Şaroğlu'nu da araştırmıştım o zamanlar, çok ilgisiz davrandığından, yoğunluğa bağlı kalitesizlikten şikayetçi olanlar vardı. Fiyatları aynı olsa bile Aslı hanımı tercih ederdim muhtemelen. Onun kliniği o kadar yoğun değil ve kendisi çok ilgiliydi, ameliyat sürecinde 1 hafta kadar onlarda kaldı kedi ve devamlı bizi bilgilendirdiler. Kediyi sahiplendirdik, sahiplendirildikten sonra öbür gözünden de ameliyat olması gerekti, o ameliyat da aynı klinikte gerçekleştirildi. Fiyatları uzmanlığından ötürü yüksek maalesef fakat Murat Saroğlu kadar değil. Bildiğim kadarıyla güncel muayene fiyatı 700 lira idi, telefonla arayıp öğrenebilirsiniz.
Çok geçmiş olsun, umarım kedinin nesi olduğunu en kısa sürede öğrenebilirsiniz :(