Neden Böyle Miyavlıyo

Ssenaa51

Merhaba kedim izi bi kaç gün önce bağ evimizden kendi evimize getirdik ve sürekli meeöööv diye çok yüksek bi sesle miyavliyor ama hiç bi sıkıntısı yok acaba yerini mi yadırgadı?
Kaç gün içinde bu duruma alışır ?

2 CEVAP

MinelG

1 haftada eve ve size alışır :) dışarıdan tamamen Farklı bir ortama geldi sabredin.Üstüne cok düşmeyin yavaş yavaş her şey yerine oturuyor zaten :) elinizden besleyebilirsiniz güven duygusu o şekilde daha kolay kazanılıyor diye okumuştum.1 haftayı geçtikten sonra hala daha acı acı miyavlıyorsa bir veterinere danışın.Kedinizle mutluluklar :)

Ssenaa51

Teşekkürler :))