Göz Akıntısı

NazliPamus

3 yaşında kedimin sağ gözü akıyor çapaklanıyor. O gözünü kısarak bakıyor kapatmaya çalışıyor. Ne yapmalıyım

3 CEVAP

Friolero

Aynı sorunu biz de yaşıyoruz şu an.
Veterinere gittik 2 tane damla verdi. Siz de bi vete götürün bence

ayseeny

Aynı sorun bizde hep var. Cinsinden dolayı sanırım doktorumuz damla verdi düzenli sıkıyorum

Anonymus827062

Çay demi en etkili materyaldir. Düzenli olarak günde iki ya da üç kere gözünü güzelce silin. Yaklaşık bir dakika boyunca fazla değil. Sadece çayda bulunan etkin madde göz akıntısı sulanma capaklanma nezle mikrop kapma gibi durumlarda etkilidir. En zararsız her zaman ulaşabileceğiniz doğa mucizesi. Başka hiçbir şeye ihtiyacınız yok. Geçmiş olsun;)