Sistit İçin Urinary Mama Önerisi.

ygtrece

Merhabalar kedime 16 eylülde sistit tanısı konuldu ama o güne göre çok daha iyiyiz toparladık. Urinary mamaya geçmemiz gerekiyor önerilerinizi alabilir miyiz

10 CEVAP

eessmmaa

Hılls in veteriner serisi çok iyi onu deneyebilirsiniz.

Cook

Virbac bu konuda çok başarılı,su tüketimini çok arttırıyor.Bizimki beğenip yememişti ama yedirebilirseniz faydasını görürseniz diye düşünüyorum

gece18

İlk virbac daha sonra hills öneririm. Klinik mamalarında başarılıdırlar. Özellikle virbac.

Palyaco

Vibrac klinik ama bir süre kullanmanızı ve verig heal hipes ödül mamasi kizikcik olani

ygtrece

Hill's Urinary Health Tavuklu Yetişkin Kedi Maması bahsettiğiniz mama bu mu Esma hanım?

bize en iyi gelen hills cd oldu hills cd royal canin so dönüşümlü kullanabilirsiniz. hastalık durumlarında klinik mamaların kullanılması gerekir.

MarsMaya

Hastalık sırasında Advance'in klinik mamasını kullandık. Daha sonra tedbir adına Brit Care Urinary kullandık. Unique Urinary klinik maması olarak geçiyor mu bilmiyorum ama ailemin kısır erkek kedisinde onu kullanıyoruz memnunuz.

pablopicasso

Böyle özel durumda Hills ve Virbac kullanmış biri olarak Virbac diyorum. Su alımı ve enerjisi arttı.

  1. Sıra Hills ama kesinlikle 1 yıl kullandım

Önce virbac sonra brit care struvite kullandım, şimdi brit care urinary kullanıyorum memnun kaldik

GzdeAkbuz

Nutri Feline deneyebilirsiniz gayet iyi bir mama