Pro Performance Mama Yorum

Patixz

Merhabalar pro performance marka kısır kedi maması hakkında bilgisi olan veya kullanan var mı. Önerir msiniz bu mamayı.

4 CEVAP

gece18

İçeriği zengin değil bu yüzden kaliteli gelmedi bana.

Palyaco

Daha iyisini ve mukenmeli tavsiye edim tabi siz bilirsiniz kito karkas çiftliği mamasi super ötesi 3 haftadır kullanıyorum çok çok lezzetli ve sağlıklı

Meryy_0

Ben kullanıyorum memnunum hem daha kaliteli hem de kedilerim sadece bu mamayı severek yiyor

Patixz

Evet benim kedimde sevdi bi kaç mama aldım yemedi bunu severek yiyor