******** Alışveriş Güvenilir Mi Veya Güvenilir Degilmi Ne Düşünüyorsunuz Arkadaşlar

salihaondag8

Arkadaşlar kısır yetişkin erkek kedime ben hep petlebiden sipaeis veriyorum ancak petlebide mmalar çok pahalı geliyor yani diğer sitelere oranla hani benimde bütçem çok olmadığı için kapalı paket ********dan sipaeis verdim hani bu seferlik ordan aldım ve paketi kapalı paket sıkıntı olurmu sizce güvenilir biryermi mama konusunda ben diğer ürünleri orsan alıyorum şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım sizler ne düşünüyorsunuz sizce sipariş vermeliyim ordan mama konusunda sıkıntı yaşar mıyım fikri olanlar ve deneyimi olanlar yazarsa bu konuda sevinirim

14 CEVAP

salihaondag8

Herkes güvenilir değil diyor ve farklı mama paketleyip içine koyarlar diye duydum ama kapalı pakette böyle bir ihtimal varmı szice

cat_expert

Sansür yemiş aldığınız yer araya nokta koyarak tekrar yazın.

salihaondag8

Trend.yoldan

salihaondag8

Böyle yazmıştım orasını

cat_expert

T ile başlayan sitede birçok satıcı var güvenilir satıcılar da var sahte ürün satan da. Puanlarına ve yorumlarına bakarak alırsanız sorun olmaz, sorun yaşarsanız zaten iade şansınız var.

T ile başlayan sitede frog pet, mavi reyon, alomama satıcıları güvenilirdir.

salihaondag8

Yani bende kapalı paket olduğu için böyle bir yaşamam diye düşünüyorum ordan komsumuzda kedisine ürün almış ve bir sıkıntı yaşamamış birde kapalı kapet aldım inşallah sorun çıkmaz açık paket almıyorum kesinlikle saten sıkıntı olur diye

Patixz

Ben kesinlikle önermiyorum indirim vardı hills aldım 10 kg hemde kedim yüzüne bile bakmadı mamanın normalde yediği bi mama ama kokusu falan değişikti kesinlikle üzerindeki son kullanma tarihleri gerçek değil belki güvenilir satıcılar vardır ama bana denk gelmedi mama açıldığı için iade edemedim. Sokak kedileri bile doğru düzgün yemedi mamayı

salihaondag8

Arkadaşlar herkes olumsuz yorum yapıyor hiç memnun kalan varmı başka yada memnun kalmayan görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

salihaondag8

Yani olumlu olarak bir alışveriş deneyimi yapan varmı inşallah benim kargom sıkıntısız elime ulaşır

salihaondag8

Arkadaşlar birde ********dan sipairs verdiğimizde tahmini teslim yazan şeye göremi o gün geliyor yoksa teslimat degisebiliyormu yani illaki o tarihte elinize ulaşacaktır dediğinde o günmi geliyor yoksa dsha önce gelme şansı varmı acaba kedimin mamasi bittide o yüzden soruyorum bir fikri olan varmı bu konuda

AyseMia

Her iki sorunuza da yanıt vereyim: kargo eğer şehrinize ulaşmış durumda ise ve kargo görevlileri şubede bekletmeden dağıtıma çıkarırlar ise elbette ki tahmini teslim tarihinden daha erken geldiği oluyor. Ancak dediğim gibi bu tamamen o şubedeki kargo görevlilerinin tutumuna bağlı.

Diğer sorunuza gelince ise: ben şahsen iki kez sorun yaşamış biri olarak orijinal de olsa güvenmiyorum birden çok satıcıların ürün sattığı platformlara en azından mama konusunda. Ürün paketlemeleri de çoğunlukla iyi olmuyor. 200 TL dahi fark olsa tercih etmem.

amillaaa

Ben şahsen böyle trend-yol hepsi-burada ama-zon gibi sitelere karşı çok önyargılıyım. Hele kedimin yiyeceği bir şeyi kesinlikle öyle yerlerden almam. Bir arkadaşım trend.yoldan kedi maması sipariş ettiğindeki deneyimini anlatmıştı, kopyala yapıştır yapıyorum mesajları: "bana bi kere sahte geldi, üstüne markanın fotosu basılmıştı dalga geçer gibi, fotokopi yapıştırmışlar kendi ürettikleri pakete, ******** işte". Böyle şeyleri başka kişilerden de duydum.
Veterinerim de tavsiye etmiyor, sahte mama sektörünün çok gelişmiş olduğunu ve paketi orijinaline tıpatıp benzese bile sahte çıkabileceğini anlatmıştı.
Sahte olmasa bile bazı satıcılar tarihi geçmiş ürünlerin tarihini silip/örtüp yeni tarih basmak yoluyla insanları kandırabiliyor.
Ben güvendiğim petshopların fiziksel veya online mağazalarından alıyorum mamalarımı. Kum falan olsa neyse de kedimin yiyeceği bir şey için tasarruf edeyim derken kedime zarar verme riskini almak istemem.

xsevox

Ben hep online sitelerden alıyorum çünkü yaşadığm yerde kedim için kullandığım marka yok. Gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki en güvenilir olan site ama.zon asla sahte veya SKT problemi olan mama göndermiyorlar ama satıcının ama,zon olduğundan emin olun. Diğer büyük sitelerden verdiğim siparişlerde hep problem yaşadım bir kere yanlış bir kere SKT ile oynanmış mama gönderdiler. Satıcı yorumları ve puanı yüksek diye almıştım ama hayal kırıklığı oldu. Artı olarak ama,zon da ertesi gün kargo elimde oluyor hiç beklemiyorum bile, akşam sipariş veriyorum ertesi gün öğlen gelmiş oluyor.

Palyaco

5 tane güvenilir sitelerden var bunlardan başka almayın derim kito.pet petlebi mar.ka.mama. pet.bura.da pez.zshop a.ma.zon buralardan almanız daha iyi orjinal ve taze mamalar en taze kito.pet karkas ciftligi