Kısırlaştırma Sonrası Kaşınma Olur Mu?

A1823

Merhaba arkadaşlar. Erkek kedimi kısırlaştırdım 7. Gündeyiz. Sürekli dikiş yerini yalamaya başladı kaşınıyor olabilir mi? Dikişleri patlatma gibi bi durum yaşanır mı?

1 CEVAP

PofudukLeo

Merhaba , kedim 3 hafta önce kısırlaştırıldı , bizim operasyonumuz dikişsiz yapıldı ancak ikinci günden itibaren kedimde yarasını yalıyordu. Veteriner ile görüştüğümde ısırık ve şiddetli bir yalama olmadığı sürece bir problem olmayacağını söyledi. Tabiki ben de sürekli gözlemledim. Operasyon sonrasında bir hafta geçmiş yara büyük ölçüde de kapanmıştır diye düşünüyorum. Eğer ısırarak yalama gibi bir durum yok ise problem olacağını düşünmüyorum.