Bana Yardımcı Olacam Var Mı ?

eminsonmez

Konya'da yaşıyorum ve kedi sahibi olmak istiyorum bana yardımcı olacak var mı ? İnternetten bakıyorum hepsi eski ilanlar Konya'da yaşıyıp bana yardımcı olacak var mıdır gerçekten çok kedi beslemek istiyorum

11 CEVAP

Breda

Çıkıp sokakta bulsana tatlı bi minnak.. eminim bir yerlerde seni bekleyen bi kedicik vardır..

Sahiplendirme ilanlarının çoğu zaten sokaktan kurtarılmış kediler.. bunu sen de yapabilirsin.. denk geldiği zmn bi minik al götür vete kontrol ettir parazitlerini yaptır gerisini aşı zamanını zaten öğrenirsin.. sonra götür eve mutluluğu yaşa..

Anonymus827062

Konya kanalına girip ararsanız bulabilirsiniz;)

Anonymus827062

Ana sayfanin altında ilanlar diye kısım var oraya tikla. Önüne çıkan pencerede hangi şehir? Hangi pet diye sorular var. Pet e kedi sehire konya yaz ve arayı tikla. Karşına çıkacaktır

Anonymus827062

Anlıyorum çok güzel dediğim şekilde yaparsan isteğin cins renk ırk kedi bulabilirsin

eminsonmez

Bu arada olacam değil olacak.
Yanlış yazmışım kusura bakmayın :D

eminsonmez

Nasıl yardımcı olur musunuz ?

eminsonmez

Eğer kedi sahiplendirmek isteyen varsa ilan vermeden benimle iletişime geçebilir mi gerçek kedileri çok seviyorum.

eminsonmez

Ben onlara baktım lakin ilan veren kişiler sahiplendiğini söylediler bana bütün ilanlara cevap yazdım

eminsonmez

Yinede yardımcı olduğunuz için teşekkür.

eminsonmez

Haklısınız buda bir çözüm :D sağolun yorumunuz için