Kedimin Gözü Şiş

Ecerana

merhabalar arkadaşlar 2 haftadır şehir dışındaydım kedilerime komşum bakıyordu bugün eve geldiğimde kedilerimden birinin gözünün şiş olduğunu fark ettim acımıyor sanırım herhangi bir tepki vermiyor çünkü dokununca. Daha önce başıma gelmedi bu durum tecrübesi olanlar yardımcı olabilir mi? küçükken geçirdiği gribal enfeksiyondan dolayı o gözü hep akıyor onunla ilgili bişey olabilir mi diye de düşündüm ama bu zamana kadar böyle bişey olmadı..

4 CEVAP

BiciriginAnnesi

Şuan mevsimsel bir geçiş olduğu için kedilerin gözlerinde alıntı ,sulanma ,kızarma ,şişlik oluyor toz ,kum alerjik bir durum olmuş olabilir siz eczaneden tobrased göz damlası alın her iki gözüne de birer damla olacak şekilde damlatın günde 3 kere yeterli olacaktır tahminimce 7 gün kullanacaksınız takip edin gözünü ılık su ile silin temizliğine dikkat edin eğer geçmez ise veterinere gidin
Geçmiş olsun

ALİ Mesut

Genta diye bir damla var EZzane den alın ondan günde 2 damla damlatın kulaklardan iyi geliyor birde dr animal diye bir fısfıs var onlada makyaj pamuğuna sıkıp göz kapaklarını silersinziz

BiciriginAnnesi

İnsanların kullanmış olduğu çoğu ilaçları hayvanlar da kullanabiliyor zararı yoktur ancak bazı ilaçlar tabi ki de veteriner kontrolü altında olmalı siz önce tobrased ile başlayın zaten 20 TL civarı birşey korkmayın bir şey olmaz endişe edilecek korkulacak bir damla değil

Ecerana

bu damlalardan hangisi daha iyi ve zararsız? zararı olur mu diye de düşünüyorum açıkcası..