Yavru Kedimin Kilosu Normal Mi?

Azirovka

Merhabalar. 3 aylık tekir kedim 3 kilo. Veterinerimiz kilosu hakkında bir şey demedi. Ama bana biraz fazla geldi açıkçası. Kedimin kilosu fazla mı?

7 CEVAP

stellabennett

evet fazla gibi ama görünüşü de önemli çok tombul mu görünüyor

3 aylık için 3 kilo normal değildir tekrar bir veterinere sorun

AyseMia

Yavru olduğu için mama kısıtlamasına gerek yok şahsen, şimdi onun en üst düzeyde beslenebilmesi önemli olan. Kızgınlığa girdikten sonra da kilo veriyorlar zaten, erişkinliğe ulaştıklarında da. Yaşına geldiğinde gramaj hesabıyla vermeye başlarsınız sadece. Muhtemelen erkektir sanırım, erkekler zaten dişilere göre daha ağır ve iri yapılı olurlar.

Azirovka

Dışarıdan bakılınca uzun boylu bir oğlan olduğu için gayet normal duruyor kilosu. Baya da oyuncu bir kedi. Ancak 1,5 kilo mamayı 2 hafta olmadan bitiriyor :')

benim kedimde 3 aylık 1,5 kilo. 2 katı fazla sanki. ben gram hesabıyla veriyorum günlük 50 gr. veteriner bana böyle söyledi. sizde vete sorun isterseniz ilerde sıkıntı yaşamasın.

ALİ Mesut

Evet normal değil

Okan3439

7 aylık 7.3 kg cinsi gereği iri benim kedim veterinere götürün yağlanma var muhtemelen diyet mamaya geçirir sizi :)