Dişi Kedim Diğer Dişi Kedilerime Saldırıyor

keke123

Merhaba, ben istanbuldan 4 kedi sahibi (3 dişi 1 erkek olmak üzere) bir bireyim ancak benim kedilerimden bir tanesi diğer 2 dişi kedimi gördükçe sürekli ölümüne saldırıyor, bende de saldırılan kedilerde de stres oluştu artık evden bile çıkamıyorum asla birbirlerine alışmıyorlar ve bu saldıran kedi için 5 6 sayfaya sahiplendirme ilanı açmıştım ancak 1 2 niyetsiz kişi dışında kimse yazmadı, ne yapacağımı bilmiyorum artık ailem saldıran kedimi sokağa salmamı söylüyor çünkü uyku bile uyuyamıyoruz. Tuvaletleri yemek kapları filan hep ayrı yerlerde ancak saldıran kedim uyuzluğuna 3+1 evde diğer kedilerin olduğu yere kadar gidip saldırıyor yoksa gitmesi gerektiği için değil yani bu durumun içerisinden çıkamıyorum hiç istemiyorum ama kedimi sokağa salmayı bende düşünüyorum artık, sizinde düşüncelerinizi fikirlerinizi okumak isterim

1 CEVAP

keke123

kullanıcı adıma bakmayın bu arada , 5 6 sayfaya birden ilan verince hepsini hızlı hızlı yapayım diyerekten basit isimler koymuştum