Nasıl?

Tugba123

Bu mamayı kullanan var mı? Memnun mu? Bu marka nasıl tecrübesi olanlar yardımcı olabilirler mi

7 CEVAP

Tugba123

Fikri olan yok mu?

Berbwt

Feronia

Bonacibo ile birebir aynı. Çok kötü.

Bonacibo yu uzun zamandır kullanıyorum. .piyasadaki çok iyi markalar dahil bonacibonun eline şu dokemezler diye düşünüyorum. Fabrikasını gezmiş biri olarak şahsi fikrim tabiki bu..

Merloli

Kötü, yani içerik bakımından iyi bir mama olduğunu düşünmüyorum.

akitalove

Ben uzun sure kullandim bu mamayi hic kuru mama yemeyen köpegimi kuru mamaya bu mamayla alistirdim

IIremsultan

O mama çok kötü tavsiye etmem